8 вересня в Пльзені відбувся товариський матч збірних Чехії та України. Він закінчився внічию
13.08

Україна упустила перемогу над Чехією в кінцівці матчу плашка

елемент дизайну Клименко Тайм 14 хвилин на читання: 2

В середині першого тайму Україна вирвалася вперед. Віктор Корнієнко забив на 27-й хвилині. У другій половині зустрічі голів не було дуже довго. Здавалося, що збірна України переможе, однак на третій доданій хвилині Матей Видра зробив рахунок рівним. Підсумком матчу стала нічия 1: 1.

Для Корнієнко, який забив перший гол у цьому поєдинку, матч проти Чехії став дебютним у складі збірної. 22-річний захисник виступає за донецький «Шахтар». «Гірники» йдуть на другому місці турнірної таблиці УПЛ з 13 набраними очками.

Матвій Видра, який допоміг своїй команді не програти, виступає за збірну Чехії з 2012 року. На клубному рівні він грає за англійський «Бернлі». Турнірні таблиці Чемпіоншипа, АПЛ та інших чемпіонатів Туманного альбіону можна знайти за посиланням.

Наступним матчем збірної України стане поєдинок проти Фінляндії в рамках відбору на ЧС-2022. Гра відбудеться 9 жовтня.

Нагадаємо, що «жовто-сині» на кваліфікаційному турнірі чемпіонату світу 2022 року виступають в групі D і займають друге місце з п'ятьма заробленими очками. Лідирує збірна Франції (12 балів), на третьому місці йде Фінляндія (5 балів), а замикають таблицю Казахстан і Боснія і Герцеговина (по 3 очки).

Додайте Klymenko Time в список ваших джерел

Новини

В Офісі президента розповіли, що чекають від завтрашніх переговорів Байдена з Путіним

«Україна не має кращого партнера, ніж США»: Штати своєрідно привітали нас із Днем української армії

Психотерапевт Олена Рихальська - у Клубі друзів Klymenko Time!

гончаренко москаль інтерв'ю

Куди «кермує» Льоша Гончаренко?

Русофобський спектакль на СТБ: канал Пінчука посміявся з «російського світу» та Михайла Круга — вийшло не дуже смішно

Повертаємо радянський досвід чи переймаємо китайську? У «Слузі народу» хочуть запровадити держрегулювання цін на продукти

Нова «Холодна війна» у розпалі?

Мовна війна продовжується. Київський таксист відмовився везти пасажирів через те, що вони «ненавидять українську»

Ринок контрастів: вартість житла та особливості угод на непідконтрольному Донбасі

Цифра дня – 50 мільярдів гривень: стільки кредитів набрали українці у 2021 році

Антисемітизму немає? В Україні масово нападають на єврейські релігійні символи

Так переможемо: міністр оборони України закликав розмістити в країні інструкторів зі США, Великої Британії та Канади.